PlayStation Portable
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PlayStation Portable

Czech fórum
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Januar odchází

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 94
Registration date : 10. 12. 06

Januar odchází Empty
PříspěvekPředmět: Januar odchází   Januar odchází EmptySat Feb 17, 2007 4:32 pm

Bohužel je mi to nepřjemné psát,ale Moderátor tohoto fóra mě oznámil,že konč,prý mu akorát kážu a sám nic nepřidám...Bohužel,kvůli špatné dostupnosti k interneru jsem od počátku tohoto fóra neměl čas se k němu dostat,ale od března roku 2007 by to mělo být jiné a to o moc častěji aktualizované.

Co dodat,snad jen ať se ti dař Januare!
Návrat nahoru Goto down
https://czech-psp.catsboard.com
Wolf.cz
Explorer
Explorer
Wolf.cz


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 22. 01. 07

Januar odchází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Januar odchází   Januar odchází EmptySun Feb 18, 2007 3:18 am

Admin napsal:
Bohužel je mi to nepřjemné psát,ale Moderátor tohoto fóra mě oznámil,že konč,prý mu akorát kážu a sám nic nepřidám...Bohužel,kvůli špatné dostupnosti k interneru jsem od počátku tohoto fóra neměl čas se k němu dostat,ale od března roku 2007 by to mělo být jiné a to o moc častěji aktualizované.

Co dodat,snad jen ať se ti dař Januare!

tak to se měj stejně si myslim že tady už ty aktualizace ve velkym nehrozej
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 94
Registration date : 10. 12. 06

Januar odchází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Januar odchází   Januar odchází EmptySun Feb 18, 2007 5:38 am

To se mýlíš já jsem velikým fandou PSP a nejvíc mě udělá radost,když napíšu článek a lidi budou chodit sem a budou si z toho brát příklady a ponaučení.Jelikož mám teď týdenní volno a nejsem doma,tak počítám s tím,že to příští neděli propukne,prostě já se snažit budu a doufám,že si moje fórum najde i své fandy.
Návrat nahoru Goto down
https://czech-psp.catsboard.com
Sponsored content





Januar odchází Empty
PříspěvekPředmět: Re: Januar odchází   Januar odchází Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Januar odchází
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
PlayStation Portable :: Fórum :: Jen tak...-
Přejdi na: